Лікування геморою. Як я можу лікувати мій геморой?

Ви можете найчастіше лікувати свій геморой в домашніх умовах, і полегшити біль.

Їсти продукти з високим вмістом клітковини, приймати пом’якшувач стільця або клітковину, таку як псілліум (Метамуцила) або метилцелюлоза (цітруцел), пити воду або інші безалкогольні рідини щодня відповідно до рекомендацій вашого лікаря.
Чи не напружуючись при дефекації, сидіти на унітазі протягом тривалого часу.

Приймати безрецептурні болезаспокійливі засоби, такі як ацетамінофен, ібупрофен, напроксен або аспірин.
Сидячи у ванні з теплою водою, званої сидячою ванною, кілька разів на день, щоб полегшити біль
Застосування безрецептурних кремів або мазей від геморою або використання супозиторіїв – ліки, яке ви вводите в пряму кишку – може полегшити легку біль, набряк і свербіж від зовнішнього геморою. Найчастіше лікарі рекомендують використовувати безрецептурні препарати протягом 1 тижня.

Ви повинні проконсультуватися з лікарем, якщо продукти не полегшувати симптоми після 1 тижня,
викликають побічні ефекти, такі як сухість шкіри навколо ануса або висип.
Більшість випали внутрішніх геморою йдуть без домашнього лікування. Проте, сильно пролапс або внутрішня кровотеча геморой може знадобитися медичне лікування.

Як лікарі лікують геморой?
Лікарі лікують геморой за допомогою процедур під час відвідування поліклініці чи лікарні.

Процедури включають в себе наступне:

Гумка для перев’язки, лігування гумкою – це процедура, яку лікарі використовують для лікування кровотеч або випадання внутрішнього геморою. Лікар поміщає спеціальну гумку навколо підстави геморою. Стрічкова частина геморою висихає і спадає, найчастіше протягом тижня. Рубцева тканина утворюється в решти геморою, часто скорочуючи геморой. Цю процедуру повинен виконувати тільки лікар – вам ніколи не слід намагатися це лікування самостійно.
Склеротерапія. Лікар вводить розчин у внутрішній геморой, який викликає утворення рубцевої тканини. Рубцева тканина перериває кровопостачання, часто скорочуючи геморой.
Інфрачервона фотокоагуляція. Лікар використовує інструмент, який направляє інфрачервоне світло на внутрішній геморой. Тепло, що створюється інфрачервоним світлом, призводить до утворення рубцевої тканини, яка перериває кровопостачання, часто скорочуючи геморой.
Електрокоагуляція. Лікар використовує інструмент, який посилає електричний струм у внутрішній геморой. Електричний струм викликає формування рубцевої тканини, яка перериває кровопостачання, часто скорочуючи геморой.
Амбулаторне лікування або лікування в лікарні включають в себе наступне:

Геморроїдектомія, лікар, найчастіше хірург, може виконати геморроідектомію для видалення великого зовнішнього геморою і випадання внутрішнього геморою, які не піддаються лікуванню іншими методами. Ваш доктор дасть вам анестезію для цього лікування.
Зшивання геморою. Лікар, найчастіше хірург, може використовувати спеціальний інструмент для зшивання, щоб видалити внутрішню гемороїдальних тканину і втягнути випадає внутрішній геморой назад в анус. Ваш лікар дасть вам анестезію для цього лікування.
Іноді ускладнення геморою також вимагають лікування.

Шукайте допомогу прямо зараз
Вам слід негайно звернутися за медичною допомогою, якщо у вас сильна анальна біль і кровотеча з прямої кишки, особливо при дискомфорті або болі в животі, діареї або лихоманці.

Як я можу запобігти геморой?
Ви можете допомогти запобігти геморой,
є продукти з високим вмістом клітковини
пити воду або інші безалкогольні рідини щодня відповідно до рекомендацій вашого лікаря
не напружуючись при дефекації
не сидіти на унітазі протягом тривалого часу
уникаючи регулярного підйому тяжкості