Головна

Проктолог, хірург Копецька Анастасія Миколаївна

Консультація і оперативне лікування різних хірургічних і проктологічних захворювань.

Послуги
Звертайтесь, буду рада Вам допомогти!

Телефонуйте щодня: +38 (066) 295 94 51

“Ця чарівна Доктор зробить все, щоб вам не було ніяково, страшно і… сумно ))”

Оксана (21.10.2017)

Відгуки
Проктолог Копецька Анастасія

Проктолог, хірург Копецька Анастасія Миколаївна Консультація і оперативне лікування різних хірургічних і проктологічних захворювань.


Проктолог, хірург Копецька Анастасія Миколаївна

Про себе

Лікар вищої категорії. Стаж роботи – 14 років.

Закінчила з відзнакою НМУ ім.О.О.Богомольця.Працюю хірургом, проктологом в Київській міській клінічній лікарні №12 у відділенні новітніх технологій. Займаюсь науковою діяльністю, приймаю участь в асоціації хірургів України. Практичний досвід: проведено більше 2650 спільних операцій, виконано особисто більше 570.

Проктолог року-2018, за версією незалежної асоціації проктологів УкраїниМої пріоритети:


Професійно:

- точна діагностика;
- грамотне лікування;
- нові технології при оперативних втручаннях.

Доброзичливо:

- ввічливе ставлення до пацієнта;
- охайний огляд;
- чесно та без обману.

Практично:

- можливість здати аналізи та пройти всі додаткові методи обстеження за декілька годин;
- при оперативному лікуванні середні терміни перебування в лікарні всього 2 дні;
- значне зменшення термінів реабілітації.

Комфортно:

- можливість зателефонувати і з ЛIКАРЕМ узгодити день і час прийому (066-295-94-51);
- прийом в теплій обстановці;
- хороші умови перебування в стаціонарі.


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо! Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо. Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим. Людмила

- 13 жовтня 2017 р.


Мій Особистий Блог

Лікар – приклад здорового способу життя.
Читати блог


Новини

Вибір операції при грижі живота (пахова, пупкова, стегнова, післяопераційні, білої лінії)
Грижі живота (пахова, пупкова, білої лінії, стегнова, післяопераційні) лікуються тільки оперативним шляхом. Більшість з них вимагає вшивання сітки різних розмірів, в залежності від розміру грижі. Лапароскопічна герніопластика

Сучасна хірургічна клініка

З відкриттям медичних центрів у пацієнтів з’явилася можливість самостійно вибирати лікаря і обстановку, в якій йому буде комфортно лікуватися. В Україні зараз відбувається медична реформа. До 2020 року всі хірургічні клініки Києва, лікарні, перейдуть на госпрозрахунок. Існує стереотип, що хірургічні клініки Києва і по всій Україні надмірно дорогі. Але коли пацієнт починає заглиблюватися в тему лікування, моніторити розцінки на маніпуляції і порівнювати, виявляється, що ціна адекватна. Дуже важливо розуміти процес ціноутворення в медичних установах. Організувати центр хірургії в Києві і підтримувати його діяльність складно і матеріально затратно. Основні витрати: закупівля і підтримання в робочому стані обладнання; навчання та курси підвищення кваліфікації для співробітників; забезпечення медикаментами, витратними матеріалами; комунальні послуги. Якщо ретельно проаналізувати, то стає зрозуміло, що гроші працюють на якість послуги, що надається і комфорт пацієнта.

Переваги лікування у Копецької:

Сучасне обладнання екстра-класу. На сьогоднішній день розроблена величезна кількість високотехнологічних пристроїв, що дозволяють виконувати найскладніші операції якісно.

Лікарня, де працює проктолг-хірург Копецька Анастасія Миколаївна, обладнана сучасною медичною апаратурою, завдяки якій доступна найкраща оперативна і невідкладна хірургія в Києві, з меншими травматизмом, крововтратою, зменшується тривалість операції. Допоміжні та витратні матеріали, необхідні на прийомі. Наприклад, використовується шовний матеріал нового покоління, який сумісний з біологічними тканинами і з часом розсмоктується в них. Немає необхідності в хворобливому зняття швів. Хірургічна клініка Києва використовує в своїй роботі максимум одноразових матеріалів і інструментів, забезпечуючи абсолютну безпеку і стерильність своїм пацієнтам. Комфортні умови перебування в стаціонарі під постійним наглядом. Стан пацієнтів постійно контролюється фахівцями. Доброзичливий і уважний персонал, завжди готовий прийти на допомогу. Увага лікаря до психологічного комфорту людини, максимально акуратні огляди без болю в довірчій атмосфері. Цілодобова зв’язок. У клініці доступна загальна і екстрена хірургія.  

Які захворювання лікують в хірургічній клініці Києва

У медичному центрі, де працює проктолог-хірург Копецька Анастасія Миколаївна, представлений широкий спектр послуг та напрямків:

  • консультація та лікування у проктолога; операції на шлунку, дванадцятипалої, тонкої і товстої кишках;
  • оперативне лікування гриж живота;
  • лікування гнійних запальних захворювань шкіри і придатків;
  • усунення доброякісних новоутворень;
  • лапароскопічні операції: холецистектомія, апендектомія, герніопластика;
  • лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок (варикозу)
  • Спостереження пацієнтів після операції в стаціонарі веде лікар-хірург в Києві. Триває це, як правило, два-три дні