Головна

Проктолог, хірург Копецька Анастасія Миколаївна

Консультація і оперативне лікування різних хірургічних і проктологічних захворювань.

Послуги
Звертайтесь, буду рада Вам допомогти!

Телефонуйте щодня: +38 (066) 295 94 51

“Ця чарівна Доктор зробить все, щоб вам не було ніяково, страшно і… сумно ))”

Оксана (21.10.2017)

Відгуки
Проктолог Копецька Анастасія

Проктолог, хірург Копецька Анастасія Миколаївна Консультація і оперативне лікування різних хірургічних і проктологічних захворювань.


Проктолог, хірург Копецька Анастасія Миколаївна

Про себе

Лікар вищої категорії. Стаж роботи – 14 років.

Закінчила з відзнакою НМУ ім.О.О.Богомольця.Працюю хірургом, проктологом в Київській міській клінічній лікарні №12 у відділенні новітніх технологій. Займаюсь науковою діяльністю, приймаю участь в асоціації хірургів України. Практичний досвід: проведено більше 2650 спільних операцій, виконано особисто більше 570.

Проктолог року-2018, за версією незалежної асоціації проктологів УкраїниМої пріоритети:


Професійно:

- точна діагностика;
- грамотне лікування;
- нові технології при оперативних втручаннях.

Доброзичливо:

- ввічливе ставлення до пацієнта;
- охайний огляд;
- чесно та без обману.

Практично:

- можливість здати аналізи та пройти всі додаткові методи обстеження за декілька годин;
- при оперативному лікуванні середні терміни перебування в лікарні всього 2 дні;
- значне зменшення термінів реабілітації.

Комфортно:

- можливість зателефонувати і з ЛIКАРЕМ узгодити день і час прийому (066-295-94-51);
- прийом в теплій обстановці;
- хороші умови перебування в стаціонарі.


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо! Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо. Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим. Людмила

- 13 жовтня 2017 р.


Мій Особистий Блог

Лікар – приклад здорового способу життя.
Читати блог


Новини

Сучасна хірургічна клініка

З відкриттям медичних центрів у пацієнтів з’явилася можливість самостійно вибирати лікаря і обстановку, в якій йому буде комфортно лікуватися. В Україні зараз відбувається медична реформа. До 2020 року всі хірургічні клініки Києва, лікарні, перейдуть на госпрозрахунок. Існує стереотип, що хірургічні клініки Києва і по всій Україні надмірно дорогі. Але коли пацієнт починає заглиблюватися в тему лікування, моніторити розцінки на маніпуляції і порівнювати, виявляється, що ціна адекватна. Дуже важливо розуміти процес ціноутворення в медичних установах. Організувати центр хірургії в Києві і підтримувати його діяльність складно і матеріально затратно. Основні витрати: закупівля і підтримання в робочому стані обладнання; навчання та курси підвищення кваліфікації для співробітників; забезпечення медикаментами, витратними матеріалами; комунальні послуги. Якщо ретельно проаналізувати, то стає зрозуміло, що гроші працюють на якість послуги, що надається і комфорт пацієнта.

Переваги лікування у Копецької:

Сучасне обладнання екстра-класу. На сьогоднішній день розроблена величезна кількість високотехнологічних пристроїв, що дозволяють виконувати найскладніші операції якісно.

Лікарня, де працює проктолг-хірург Копецька Анастасія Миколаївна, обладнана сучасною медичною апаратурою, завдяки якій доступна найкраща оперативна і невідкладна хірургія в Києві, з меншими травматизмом, крововтратою, зменшується тривалість операції. Допоміжні та витратні матеріали, необхідні на прийомі. Наприклад, використовується шовний матеріал нового покоління, який сумісний з біологічними тканинами і з часом розсмоктується в них. Немає необхідності в хворобливому зняття швів. Хірургічна клініка Києва використовує в своїй роботі максимум одноразових матеріалів і інструментів, забезпечуючи абсолютну безпеку і стерильність своїм пацієнтам. Комфортні умови перебування в стаціонарі під постійним наглядом. Стан пацієнтів постійно контролюється фахівцями. Доброзичливий і уважний персонал, завжди готовий прийти на допомогу. Увага лікаря до психологічного комфорту людини, максимально акуратні огляди без болю в довірчій атмосфері. Цілодобова зв’язок. У клініці доступна загальна і екстрена хірургія.  

Які захворювання лікують в хірургічній клініці Києва

У медичному центрі, де працює проктолог-хірург Копецька Анастасія Миколаївна, представлений широкий спектр послуг та напрямків:

  • консультація та лікування у проктолога; операції на шлунку, дванадцятипалої, тонкої і товстої кишках;
  • оперативне лікування гриж живота;
  • лікування гнійних запальних захворювань шкіри і придатків;
  • усунення доброякісних новоутворень;
  • лапароскопічні операції: холецистектомія, апендектомія, герніопластика;
  • лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок (варикозу)
  • Спостереження пацієнтів після операції в стаціонарі веде лікар-хірург в Києві. Триває це, як правило, два-три дні