Операції на шлунку, дванадцятипалій, тонкій і товстій кишках


Операції на шлунку, дванадцятипалій, тонкій і товстій кишках

КМКЛ №12 була відкрита у 1983 році. З дня відкриття і по цей день є Центром шлунково-кишкових кровотеч м.Києва. За всі ці роки роботи наші хірурги мають величезний досвід операцій на органах черевної порожнини. Мій наставник і вчитель, завідувач Центром шлунково-кишкових кровотеч, блискуче оперує всі ускладнення виразкової хвороби (кровотеча, перфорація, пенетрація, стеноз, малігнізація), доброякісні та злоякісні пухлини шлунка, ДПК, тонкої і товстої кишок. Більшість з цих операцій тривалі, технічно складні, але це велика хірургія. У бригаді частіше задіяно від 3 до 4 хірургів. Дбайливе ставлення до тканин, знання анатомії – запорука успішного виконання операції. Важливу роль в успіху лікування відіграють уважне ставлення з контролем кожної маніпуляції у післяопераційному періоді. Саме так ми і працюємо. Тому я часто на вихідних на роботі – виходжую пацієнтів. Ваші теплі відгуки про мене цього варті. Вони дають мені сили рухатися тільки вперед і працювати.


Операції на шлунку, дванадцятипалій, тонкій і товстій кишках

Телефонуйте щодня:
+38 (066) 295 94 51
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо!

Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо.

Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим.

Людмила

- 13 жовтня 2017 р.