Венектомія ( Флебектомія – видалення варикозної вени)

Варикоз розвивається переважно у венах нижніх кінцівок із-за застою крові та слабкості стінки судини. Розвитку захворювання сприяє професійне заняття спортом, робота в положенні стоячи, тривалі статичні навантаження. Захворювання вражає близько 70% працездатного населення. Пацієнтів хвилює питання, скільки коштує операція з видалення вен на ногах. Ціна на маніпуляції залежить від стадії захворювання та складності лікування. Наприклад, якщо варикоз нижніх кінцівок — початкова стадія, ціна на лікування та операцію у Києві буде невисокою.

Консервативне лікування варикозного розширення вен у клініці

На початкових стадіях захворювання можна спробувати усунути проблему за допомогою лікарських препаратів. Лікар підбирає схему лікування індивідуально кожному за пацієнта. Препарати вибору для лікування варикозу – ангіопротектори, флеботропні речовини у вигляді гелів, мазей та таблеток. Важливо якомога раніше розпочати консервативне та оперативне лікування варикозу вен на ногах, ціна якого в Україні є прийнятною.

Прийом ліків бажано комбінувати, не забуваючи про спеціальну компресійну білизну. Ці пристосування суттєво полегшують стан пацієнта, зменшують набряки та знімають біль.

варикозна

Скільки коштує операція з видалення варикозних вен

Якщо хвороба прогресує, необхідно видалення варикозно розширеної вени на нозі, ціна операції залежить від її складності та стадії захворювання.

На сьогоднішній день «золотий стандарт» лікування варикозу – флебектомія (венектомія) варикозу нижніх кінцівок на нозі. Її проводять після ретельного обстеження флебологом та хірургом, проведення ультразвукових досліджень (доплерографія вен нижніх кінцівок) вен нижніх кінцівок.

У клініці у Копецької Анастасії Миколаївни швидко та безболісно усувають варикозне розширення вен нижніх кінцівок. Операція, ціна якої повністю виправдовує якість, нормалізує гемодинаміку за два місяці.

 

Звертайтесь, рада Вам допомогти!

 

+38 (066) 295 94 51