Видалення варикозно розширеної вени на нозі


Видалення варикозно розширеної вени на нозі

Видаляти чи ні? Дуже часто задають собі це питання пацієнти, що хворіють на варикозну хворобу (варикоз). Більше 50% людей мають вроджену слабкість судинної стінки вен. При обтяжливих чинниках (тривале перебування у вертикальному положенні, спорт з сильними навантаженнями на нижні кінцівки) хвороба розвивається та прогресує. На початкових стадіях хвороби цілком допоможуть способи профілактики і медикаментозні засоби. Але настає момент, коли треба йти на консультацію до флеболога (судинний хірург), щоб вирішити питання про видалення варикозно розширеної вени на нозі. Визначити цей момент і самому не складно – на нозі вена стає звивистою і випинає за контур, з’являються порушення трофіки (шкіра стає сухою, бідно виражений волосяний покрив, буре забарвлення шкіри з неможливість взяти її в складку). Обов’язково потрібно зробити доплерографію вен нижніх кінцівок (УЗД). Це дослідження дуже важливе, за його результатами флеболог оцінює прохідність глибоких вен, неспроможність клапанного апарату і порушення гемодинаміки. Останні 2 фактора є показаннями до операції. Після видалення вени (венектомія) нормалізується гемодинаміка, порушення трофіки не прогресують. Єдина операція, яку рекомендуємо робити не в теплий період року. Після операції потрібно носити еластичний трикотаж до 2 місяців і в спеку це дискомфортно. Дуже важливо оперуватися у хірурга, який добре знає анатомію вен нижніх кінцівок. Це запорука здорових і красивих Ваших ніг! Приходьте до нас, ми допоможемо!


Видалення варикозно розширеної вени на нозі

Телефонуйте щодня:
+38 (066) 295 94 51
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо!

Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо.

Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим.

Людмила

- 13 жовтня 2017 р.