Лікування геморою без операції

На початкових етапах можливе лікування геморою без операції. Важливо розуміти, що ефективне консервативне лікування можливо тільки за певних умов:

  • початкова стадія захворювання, хронічний перебіг;
  • чітке виконання пацієнтом лікарських рекомендацій;
  • регулярний огляд у спеціаліста.

План маніпуляцій складається лікарем, виходячи з індивідуальних особливостей організму пацієнта, тяжкості патологічного процесу і анатомічних особливостей.

Саме тому не можна займатися самолікуванням, застосовувати домашні засоби і препарати з недоведеною ефективністю.

Медикаменти та схему їх прийому призначає проктолог – це можуть бути ректальні свічки, креми та мазі.

У деяких випадках позитивний результат дає фізіотерапія, корекція харчування, лікувальний масаж і інші способи лікування геморою без операції.

Методики безоперационного лікування геморою

Існує кілька сучасних безопераційних методик лікування, які лікар підбирає індивідуально:

  • Застосування латексних лігатур.   Щільне кільце встановлюється на основу гемороїдального вузла, викликаючи його некроз і відторгнення. Позитивні сторони цієї маніпуляції – безболісність, короткий період реабілітації. Але трапляються випадки рецидивів захворювання, а розрив латексної лігатури супроводжується кровотечею.
  • Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів.  Патологічна тканину видаляється шляхом впливу високої температури – це викликає склерозування і відторгнення слизової оболонки.
  • Медикаментозне лікування геморою, на ранніх стадіях захворювання для лікування застосовуються знеболюючі, протизапальні, тромболітичні, кровоспинних і флеботоніческіх засобів.
  • Патогенетична терапія. Це лікування спрямоване на нормалізацію травлення і усунення запорів. Призначаються дієта і ферментні препарати.
  • Тонусоповишающая терапія. Для поліпшення венозного тонусу прописують флеботоніческіе кошти, наприклад на основі троксевазина, трибенозида, і інших речовин.
  • Антітромбозная терапія.  Тромбоз гемороїдальних вузлів вимагає лікування антикоагулянтами, такими як гепариновая мазь. У гострій стадії захворювання, при запаленні вузлів, застосовують терапію комбінованими препаратами, що містять протизапальний, тромболитический і знеболюючий компоненти.

Якщо ви відзначаєте дискомфортні і больові відчуття в прямій кишці, проконсультуйтеся з проктологом Анастасією Копецького.

Чим раніше буде виявлено захворювання, тим вище ймовірність, що безопераційне лікування геморою буде ефективно.

Проктологія

Телефонуйте щодня:

+38 (066) 295 94 51

Звертайтеся, буду рада Вам допомогти !