Видалення шкірних новоутворень

У багатьох людей на тілі є безліч дрібних родимок. Вважається, що вони навіть здатні принести удачу своєму власникові. Але з медичної точки зору шкіра може бути індикатором патологічних процесів в організмі. Зміна кольору, пружності і текстури, а також поява незвичайних пігментних плям – привід звернутися до фахівця. Дуже важливо видалити новоутворення на шкірі, яке може бути потенційно небезпечним. Наприклад, якщо плоскі родимки (невуси) стали стрімко збільшуватися в розмірах, це може сигналізувати про розвиток меланоми.

Які новоутворення повинні викликати побоювання

По розташуванню виділяють поверхневі і підшкірні новоутворення. На поверхні зазвичай розташовуються:

  • невуси (родимки);
  • бородавки;
  • кондиломи (конусоподібні бородавки);
  • фіброми (доброякісні пухлини, що розвиваються з сполучної тканини);
  • гемангіоми (мають судинне походження).

Видалення доброякісних новоутворень на шкірі і на обличчі відбувається швидко і безболісно. Шви після таких маніпуляцій не накладаються, а спостереження в стаціонарі не потрібно. Пацієнт відразу ж може приступити до звичної трудової діяльності. Папіломи і бородавки усувають шляхом кріодеструкції – руйнування клітин під впливом низьких температур. При необхідності після видалення шкірних новоутворень накладається пов’язка, з якої можна приймати душ.

Доброякісні пухлини шкіри і м’яких тканин

Доброякісні новоутворення не є небезпечними, тому що мають щільну капсулу і не метастазують в органи. Вони повільно ростуть і після видалення, як правило, не з’являються знову. До доброякісних пухлин відносяться:

  • атерома (розвивається з жирових клітин і сполучнотканинних волокон);
  • фіброма;
  • ліпома (складається з клітин жирової тканини).

Видалення доброякісних новоутворень шкіри в клініці kopetska.kiev.ua здійснюється через мікророзріз, далі накладаються косметичні шви і стерильна пов’язка. Після загоєння шви виглядають естетично і непомітно. Вилучену тканину обов’язково відправляють на гістологічне дослідження. Клініка тісно співпрацює з дерматологами і онкологами. У разі підозри на злоякісний процес проводяться ретельні клінічні дослідження для уточнення діагнозу і призначення коректного лікування.

Телефонуйте щодня:

+38 (066) 295 94 51

Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!