Косметичне видалення доброякісних утворень шкіри та її придатків


Косметичне видалення доброякісних утворень шкіри та її придатків

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з видаленням різних утворень на шкірі. Це відбувається під місцевою анестезією і не вимагає перебування в стаціонарі. Пацієнт йде додому та приходить на перев’язки (якщо в цьому є необхідність). Більшість утворень на шкірі (папіломи, бородавки, кондиломи, м’які фіброми, гемангіоми) видаляються без накладання швів і після не залишаються шрами. Видалення утворень, що знаходяться під шкірою (атероми, ліпоми, фіброми) вимагає накладення швів. Практикую застосування пов’язок, в яких можна митися. Це значно підвищує комфорт для пацієнта. Існують онкологічно насторожені утворення, які не можна видаляти без попередньої дерматоскопії й огляду дерматолога. Я тісно співпрацюю з досвідченим дерматологом. Для мене понад усе здоров’я та посмішка пацієнтів.
Телефонуйте, Ваша шкіра буде красива!


Косметичне видалення доброякісних утворень шкіри та її придатків

Телефонуйте щодня:
+38 (066) 295 94 51
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо!

Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо.

Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим.

Людмила

- 13 жовтня 2017 р.