Видалення шкірних новоутворень

Багато людей на тілі є безліч дрібних родимок. Вважається, що вони навіть здатні принести успіх своєму власнику. Але з медичної точки зору, шкіра може бути індикатором патологічних процесів в організмі. Зміна кольору, пружності та текстури, а також поява незвичайних пігментних плям – привід звернутися до фахівця. Дуже важливо видалити новоутворення на шкірі, що може бути потенційно небезпечним. Наприклад, якщо плоскі родимки (невуси) стали стрімко збільшуватись у розмірах, це може сигналізувати про розвиток меланоми.

Які новоутворення повинні викликати побоювання

За розташуванням виділяють поверхневі та підшкірні новоутворення. На поверхні зазвичай розташовуються:

  • невуси (родимки);
  • бородавки;
  • кондиломи (конусоподібні бородавки);
  • фіброми (доброякісні пухлини, що розвиваються із сполучної тканини);
  • гемангіоми (мають судинне походження).

Видалення доброякісних новоутворень на шкірі та на обличчі відбувається швидко та безболісно. Шви після таких маніпуляцій не накладають, а спостереження у стаціонарі не потрібне. Пацієнт відразу ж може розпочати звичну трудову діяльність.

Папіломи та бородавки усувають радіохвильовим методом, або електрокоагуляцією – руйнування клітин під впливом радіохвиль або постійного електричного струму. За потреби після видалення шкірних новоутворень накладається пов’язка, з якої можна приймати душ.

Доброякісні пухлини шкіри та м’яких тканин

Доброякісні новоутворення не є небезпечними, тому що мають щільну капсулу і не метастазують до органів. Вони повільно ростуть і після видалення, як правило, знову не з’являються. До доброякісних пухлин відносяться:

  • атерома;
  • фіброма;
  • ліпома (складається з клітин жирової тканини).

Видалення доброякісних новоутворень шкіри у клініці kopetska.kiev.ua здійснюється через мікророзрізи, далі накладаються косметичні шви та стерильна пов’язка. Після загоєння шви виглядають естетично та непомітно. Віддалену тканину обов’язково відправляють на гістологічне дослідження. Клініка тісно співпрацює з дерматологами та онкологами. У разі підозри на злоякісний процес проводяться ретельні клінічні дослідження для уточнення діагнозу та призначення коректного лікування.

Телефонуйте щодня:

+38 (066) 295 94 51

Звертайтесь, рада Вам допомогти!