Лікування геморою в Києві


Лікування геморою в Києві


Запорука успішного лікування геморою - своєчасне діагностування захворювання. На ранніх стадіях можна обійтися без операції. Але запам'ятайте, геморой на тлі лікування мазями і свічками не пропаде. Ці кошти усувають симптоми геморою на НЕ тривалий період і недуга знову потім нагадає про себе. Основна проблема полягає в тому, що на початкових етапах геморой не викликає інтенсивних больових відчуттів, пацієнти відкладають візит до лікаря. Огляд проктолога у багатьох асоціюється з незручністю і болем, тому за допомогою люди звертаються в розпал патологічного процесу.

Симптоми хвороби геморой:

 • кровотеча при дефекації, домішки крові в калових масах. Постійне напруженні, призводить до порушення відтоку крові і збільшення гемороїдальних сплетінь. Їх поверхня легко ранима, тому під час стільця з них виділяється кров, зазвичай болю при цьому немає;
 • випадання гемороїдальних вузлів. Це результат запорів, сильного напруження під час дефекації і просто тривалого засіжіванія в туалеті з книгами, газетами, гаджетами;
 • відчуття стороннього тіла в анальному отворі. Цей симптом з'являється через переповнені кров'ю гемороїдальних вузлів;
 • свербіж і печіння в задньому проході;
 • біль у спокої, при ходьбі або сидінні. Ознака тромбозу гемороїдального вузла і розвитку нападу гострого геморою.

 

Консервативне лікування геморою

Лікування гострого геморою і тріщин заднього проходу не завжди відбувається на операційному столі. Якщо гемороїдальні вузли не великі, а дефекти слизової з'явилися менше місяця назад, проводять консервативне лікування:

 • протизапальні препарати;
 • Кератопластичні (ранозагоювальні) кошти. Це свічки на основі натуральних олій з антисептичним компонентом.
 • Прискорюють епітелізацію слизової прямої кишки;
 • Венотоникі;
 • Корекція харчування, фізіотерапія, лікувальна гімнастика.
 • Основне правило медикаментозного лікування - чітко дотримуватись рекомендацій лікаря, застосовувати препарати за призначеною схемою.

Малоінвазивне лікування геморою


Якщо розвинувся хронічний геморой, тріщини заднього проходу, лікування можна проводити щадними атравматичними методами. Одними свічками в цьому випадку не обійтися, але маніпуляції безболісні, а реабілітаційний період займає не більше 5 днів. До малоінвазивних методик відносять:

 • Накладення латексної лігатури в основі вузла. Приплив крові до цієї ділянки слизової припиняється, вузол з часом самостійно відторгається. Це проста, доступна операція з видалення геморою, вартість якої невисока.
 • Лікування гемороїдальних вузлів шляхом введення склерозирующих розчинів. У ділянку слизової, який необхідно видалити, вводять спеціальні рідини на основі етанолу. Відбувається дегідратація ( «припікання») тканини і її відторгнення.
 • Інфрачервона коагуляція уражених ділянок. Вузли обробляються апаратом, що впливає на тканини організму високою температурою.
  Всі ці методики об'єднує один недолік - ризик рецидивів захворювання. Відсоток рецидиву дуже високий, доходить 100%, тому я не застосовую ці методики і категорично не раджу пацієнтам!

Хірургічне лікування геморою


На 3-4 стадії захворювання, як правило, потрібне оперативне лікування і висічення зовнішнього гемороїдального вузла. На сьогоднішній день найбільш сучасною і безпечної методикою є висічення вузлів ультразвуковим скальпелем. Таке лікування геморою в Києві є в клініці Кopetska.kiev.ua за допомогою інноваційного апарату «Harmonic». Це ефективна, безпечна і високотехнологічна операція з видалення геморою. Цю операцію я застосовую з 2013р. Ніхто з прооперованих пацієнтів не повертався з рецидивом хвороби.

Переваги видалення геморою ультразвуковому:


1. Операція триває 10-15 хвилин.

2. Ні опіку навколишніх тканин і краще загоєння ран.

3. Операція без накладання швів.

4. Значне зменшення хворобливих відчуттів після операції.

5. Швидше проходить реабілітація.


Лікування геморою в Києві

Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо!

Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя - обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо.

Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим.

Людмила

- 13 жовтня 2017 р.


Телефонуйте щодня:
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!