Послуги


Послуги

Послуги
Консультація та лікування у проктолога

Лікар проктолог займається діагностикою та лікуванням різних захворювань прямої кишки (геморой, анальна тріщина, парапроктит, поліпи прямої кишки, проктит, папіліт, криптит, випадiння прямої кишки).

Послуги - Фото №2
Видалення жовчного міхура лапароскопічно

Багато хто сумнівається: видаляти чи ні жовчний міхур? Відповідь одна – якщо в жовчному міхурі є камені, то тільки операція допоможе позбутися від хвороби

Послуги - Фото №3
Оперативне лікування гриж живота (пахова, пупкова, стегнова, післяопераційні, білої лінії)

Грижі живота (пахова, пупкова, білої лінії, стегнова, післяопераційна) лікуються лише оперативним шляхом.

Послуги - Фото №4
Видалення варикозно розширеної вени на нозі

Дуже часто задають собі це питання пацієнти, що хворіють на варикозну хворобу (варикоз). Більше 50% людей мають вроджену слабкість судинної стінки вен.

Послуги - Фото №5
Лікування апендициту

Апендицит – гостре запалення хробакоподібного паростка. Єдиним методом його лікування є його видалення (апендектомія) в терміновому порядку.

Послуги - Фото №6
Косметичне видалення доброякісних утворень шкіри та її придатків

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з видаленням різних утворень на шкірі. Це відбувається під місцевою анестезією і не вимагає перебування в стаціонарі.

Послуги - Фото №7
Операції на шлунку, дванадцятипалій, тонкій і товстій кишках

Більшість з цих операцій тривалі, технічно складні, але це велика хірургія. У бригаді частіше задіяно від 3 до 4 хірургів. Дбайливе ставлення до тканин, знання анатомії – запорука успішного виконання операції.

Послуги - Фото №8
Лікування гнійних процесів шкіри та м'яких тканин

Частота гнійних процесів шкіри та м’яких тканин (гідраденіт, фурункул, карбункул, флегмона, абсцес) достатньо велика серед причин усіх виконаних оперативних втручань і заслуговує на увагу.