Консультація та лікування у проктолога


Консультація та лікування у проктолога

Лікар проктолог займається діагностикою та лікуванням різних захворювань прямої кишки (геморой, анальна тріщина, парапроктит, поліпи прямої кишки, проктит, папіліт, криптит, випадiння прямої кишки). Проблема ця дуже делікатна, вимагає особливого ніжного підходу. Прийом у проктолога починається зі з’ясування скарг та огляду прямої кишки, включаючи й анускопію. При пiдготовцi до огляду проктолога немає необхідності в постановці клізм. Найчастіше вміст клізми залишається в прямій кишці й заважає огляду. Та й пацієнтові дуже зручно перед візитом до проктолога не ставити клізми. Більшість захворювань прямої кишки можливо встановити при первинному обстеженні у проктолога та отримати адекватне лікування. Жінка проктолог дуже затребувана серед пацієнток.
Найпоширенішим захворюванням прямої кишки є геморой (близько 80%). Геморой являє собою патологічне утворення внаслідок гіпертрофії кавернозних тілець прямої кишки. Запам’ятайте, якщо у Вас він вже з’явився, то від мазей і свічок не зникне. Лікування геморою мазями та свічками усуває симптоми його прояву на нетривалий період. Самі ж гемороїдальні вузли видалити (вирізати) можна тільки за допомогою радикальної операції. Існує безліч амбулаторних методик боротьби з гемороєм (латексне лігування кільцями, кріодеструкція, склеротерапія, інфрачервона коагуляція, деструкція лазером), але всі вони дають рецидиви найближчим часом і хвороба повертається. Існує багато операцій для видалення геморою, але я практикую лише ті, які не дають рецидиву. При початкових стадіях геморою (I-II стадія) операції вибору є THD (під контролем ультразвукового датчика прошиваються судини, що живлять гемороїдальні вузли, якi потiм зникають). Немає ран, вiдсутня втрата крові, немає болю в післяопераційному періодi. Тривалість перебування в стаціонарі під наглядом – 1 день. Хороша операція на початкових стадіях. Пацієнтам з III-IV стадіями, з наявністю ускладнень ідеально підходить видалення гемороїдальних вузлів апаратом «Harmonic». Ультразвуковий скальпель видаляє вузли і відразу коагулює (зупиняє кровотечу). За рахунок цього вiдсутня втрата крові та необхідність накладати шви, значно зменшуються больові відчуття в післяопераційному періоді. Разом з вузлами видаляються й анальні бахромки, які багатьом жінкам не дають спокою в косметичному плані. Після такої операції тривалість спостереження пацієнта в стаціонарі всього 2 дні. Рани на місці видалених вузлів загоюються повністю через 3 тижні. Перші походи в туалет боліснi, але з призначенням мазей-анестетиків больові відчуття практично зникають. Видалення гемороїдальних вузлів ультразвуковим скальпелем найулюбленіша моя операція. Починаючи з 2013р. ніхто з прооперованих пацієнтів не повертався з рецидивом хвороби. Світова статистика також дає 0% рецидиву захворювання. За допомогою апарату «Harmonic» дуже зручно видаляти анальну тріщину, поліпи прямої кишки, висікати параректальні нориці.
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!


Консультація та лікування у проктолога

Телефонуйте щодня:
+38 (066) 295 94 51
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо!

Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо.

Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим.

Людмила

- 13 жовтня 2017 р.