Передове діагностичне обладнання

Ми використовуємо найсучасніше і точне медичне обладнання для діагностування

Записатись на огляд

Консультація від кращих спеціалістів

У нас Ви отримаєте Консультацію від провідних фахівців України зі світовим ім'ям

+38 066 295 94 51

Інноваційні методи

Європейські стандарти надання медичних послуг

Консультація

Видалення жовчного міхура, лапароскопічна холецистектомія у Києві

У клініці у Копецької Анастасії Миколаївни можна безпечно та якісно провести видалення жовчного міхура, ціна оптимальна.

Якщо Ви давно сумніваєтеся, чи робити операцію чи ні, запишіться на консультацію. Фахівці клініки допоможуть вам, дадуть відповіді на всі питання, а також позбутися хвороби назавжди.

Розвитку жовчнокам’яної хвороби передує згущення жовчі. Це оборотний процес. Він спричинений гормональними перебудовами в організмі, різкою зміною маси тіла або прийомом лікарських препаратів. На цьому етапі ще можна скоригувати стан пацієнта дієтотерапією.

Якщо сладж (згущення жовчі) прогресує, починають утворюватися конкременти – каміння. В цьому випадку необхідне оперативне лікування жовчного міхура.

Дуже важливо вчасно діагностувати захворювання органів черевної порожнини. Неуважне ставлення до свого організму загрожує такими ускладненнями, як:

 •   жовтяниця;
 •   як великий;
 •   загальна інтоксикація та розлади травлення;
 •   жовчнокам’яна хвороба та дисфункція жовчного міхура .

Лікування найчастіше комбіноване – операція та лікарські препарати. Багатьох пацієнтів хвилює питання про те, скільки коштує операція з видалення жовчного міхура у Києві. Ціна процедури залежить від складності.

Як проходить холецистектомія

холецистектомія

Раніше для видалення каміння у жовчному міхурі широко застосовували ультразвукове дроблення. Конкременти кришилися, перетворюючись на пісок, і згодом виводилися з організму. Сьогодні цей метод втратив свою актуальність, оскільки хвороба рецидивує. Для повного лікування необхідна холецистектомія – видалення жовчного міхура, операція, вартість якої є прийнятною.

Існує кілька варіантів цієї операції:

 1. Класична порожнинна операція – проста маніпуляція, виконується під загальним знеболенням, прогноз сприятливий. Реабілітаційний період – близько тижня.
 2. Лапароскопічна  холецистектомія  це операція, під час якої лікар видаляє жовчний міхур повністю. Ця процедура використовує кілька маленьких розрізів замість одного великого. Лапароскоп, вузька трубка із камерою, вводиться через один розріз. Це дозволяє вашому лікарю бачити ваш жовчний міхур на екрані. Ваш жовчний міхур потім видаляється через інший невеликий розріз. Коли використовується лапароскопічна холецистектомія?
  Процедура використовується, коли у вас є каміння у жовчному міхурі. Що таке відкрита холецистектомія?
  Холецистектомія  це видалення жовчного міхура через розріз у верхній частині живота.

Може знадобитися відкрита холецистектомія, замість лапароскопічної холецистектомії з наступних причин:

 • Попередні оперативні втручання на органах черевної порожнини.

Видалення міхура ніяк не позначається на повсякденному житті пацієнта, оскільки жовч виробляється в печінці, а він служить тільки резервуаром.

Де зробити операцію з видалення жовчного міхура

У клініці у Копецької Анастасії, відділення нових технологій (1 поверх), Київ, вул. Проф. Підвисоцького, 4а.

 

Телефонуйте щодня:

+38 (066) 295 94 51

Звертайтесь, рада Вам допомогти!

 

Що кажуть мої пацієнти:

Олександр

12 липня 2016 р.

У липні вилучив жовчний. Років 10 боявся. Але Анастасія Миколаївна переконала. Все пройшло дуже добре. Такого уважного ставлення до пацієнта та добрих умов у цій країні я не бачив. Дякую!

 

Оксана

15 березня 2017 р.

Якщо комусь потрібно зробити операцію з видалення геморою – звертайтесь до Анастасії Миколаївни. Напрочуд професійний лікар, використовує передові технології і, що на мій погляд, найголовніше, дуже уважно ставиться до пацієнтів. Просто велике їй спасибі.

 

Людмила

13 жовтня 2017 р.

Хочу сказати спасибі Анастасії Миколаївні та всім хто брав участь. Видалили геморой (4 вузли, 3 стадія). Сьогодні була на огляді (пройшло 8 місяців), Анастасія Миколаївна сказала: «Все Ок!». Лікуйтеся, оперуйтеся та не затягуйте з цим.

Відповімо на всі питання

Звертайтесь, раді допомогти

Забронювати зустріч

Звертайтесь, раді допомогти

Зателефонувати зараз
Skip to toolbar