Передове діагностичне обладнання

Ми використовуємо найсучасніше і точне медичне обладнання для діагностування

Записатись на огляд

Консультація від кращих спеціалістів

У нас Ви отримаєте Консультацію від провідних фахівців України зі світовим ім'ям

+38 066 295 94 51

Інноваційні методи

Європейські стандарти надання медичних послуг

Консультація

Видалення жовчного міхура, лапароскопічна холецистектомія в Києві

У клініці у Копецького Анастасії Миколаївни можна безпечно і якісно провести видалення жовчного міхура, ціна в Києві оптимальна.

Якщо ви давно сумніваєтеся, робити операцію чи ні, запишіться на консультацію. Фахівці клініки допоможуть вам, дадуть відповіді на всі питання,  а також позбутися від хвороби назавжди.

Розвитку жовчнокам’яної хвороби передує згущення жовчі. Це оборотний процес. Він викликаний гормональними перебудовами в організмі, різкою зміною маси тіла або прийомом лікарських препаратів. На цьому етапі ще можливо скорегувати стан пацієнта дієтотерапією. Якщо сладж (згущення жовчі) прогресує, починають утворюватися конкременти – камені. В цьому випадку необхідне оперативне лікування жовчного міхура. Дуже важливо вчасно діагностувати захворювання органів черевної порожнини. Неуважне ставлення до свого організму загрожує ускладненнями, як то:

  •   жовтяниця;
  •   коліки;
  •   загальна інтоксикація і розлади травлення;
  •   жовчнокам’яна хвороба і дисфункція жовчного міхура .

Лікування найчастіше комбіноване – операція і лікарські препарати. Багатьох пацієнтів хвилює питання про те, скільки коштує операція з видалення жовчного міхура в Києві. Ціна процедури залежить від складності.

Як проходить холецистектомія

холецистэктомия

Раніше для видалення каменів у жовчному міхурі широко застосовували ультразвукове дроблення. Конкременти кришилися, перетворюючись в пісок, і з часом виводилися з організму. На сьогодні цей метод втратив свою актуальність, оскільки хвороба рецидивує. Для повного лікування необхідна холецистектомія — видалення жовчного міхура, операція, вартість якої прийнятна.

Існує кілька варіантів даної операції:

  1. Класична порожнинна операція — проста маніпуляція, виконується під загальним знеболенням, прогноз сприятливий. Реабілітаційний період – близько тижня.
  2. Лапароскопічна холецистектомія  це операція, під час якої лікар видаляє жовчний міхур повністю. Ця процедура використовує кілька маленьких порізів замість одного великого. Лапароскоп, вузька трубка з камерою, вводиться через один розріз. Це дозволяє лікареві бачити ваш жовчний міхур на екрані. Ваш жовчний міхур після цього знищується через інший невеликий розріз. Коли використовується лапароскопічна холецистектомія ? Процедура використовується, коли у вас є камені в жовчному міхурі
  3. Що таке відкрита  холецистектомія    Холецистектомія  це видалення жовчного міхура через розріз у верхній частині живота. Може знадобитися відкрита  холецистектомія, замість лапароскопічної  холецистектомії   з наступних причин:
  •   Основні рубці від попередньої операції.
  •   Розлад кровотечі.
  •   Стан, через якого важко побачити через лапароскоп стан.

Видалення міхура ніяк не позначається на повсякденному житті пацієнта, по скільки жовч виробляється в печінці, а він служить тільки резервуаром

Де зробити операцію з видалення жовчного міхура

У клініці у Копецького Анастасії, відділення нових технологій (1 поверх), Київ, вул. Проф. Підвисоцького, 4а.

 

Телефонуйте щодня:

+38 (066) 295 94 51

Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!

 

Що кажуть мої пацієнти:

Олександр

12 липня 2016 р

У липні видалив жовчний. Років 10 боявся. Але Анастасія Миколаївна переконала. Все пройшло дуже добре. Такого уважного ставлення до пацієнта і хороших умов в цій країні я не бачив. Дякуємо!

 

Оксана

15 березня 2017 р

Якщо комусь потрібно зробити операцію з видалення геморою – звертайтеся до Анастасії Миколаївні. На рідкість професійний лікар, використовує передові технології і, що з моєї точки зору, найголовніше, дуже уважно ставиться до пацієнтів. Просто величезне їй спасибі.

 

Людмила

13 жовтня 2017 р

Хочу сказати спасибі Анастасії Миколаївні і всім хто брав участі. Видалили геморой (4 вузли, 3стадія). Сьогодні була на огляді (пройшло 8 місяців), Анастасія Миколаївна сказала: «Все Ок!». Лікуйтеся, оперуйтеся і не затягуйте з цим.

Відповімо на всі питання

Звертайтесь, раді допомогти

Забронювати зустріч

Звертайтесь, раді допомогти

Зателефонувати зараз
Skip to toolbar