Видалити жовчний міхур лапароскопічно – швидке та ефективне рішення проблеми


Видалити жовчний міхур лапароскопічно – швидке та ефективне рішення проблеми

Багато хто сумнівається: видаляти чи ні жовчний міхур? Відповідь одна – якщо в жовчному міхурі є камені, то тільки операція допоможе позбутися від хвороби. Ніякі дієти, народні засоби, препарати для розчинення каменів (дуже люблять їх призначати наші гастроентерологи) не розчиняють камені в жовчному міхурі. На жаль, показана лише операція з видаленням жовчного міхура. Періодично пацієнти шукають та питають де можна видалити камені з жовчного й залишити сам міхур? Це омана, яка досить популярна зараз. Запам’ятайте, камені в жовчному міхурі видаляють разом з міхуром! Якщо видалити тільки камені, то в жовчному міхурі з’являться нові й хвороба не зникне. Таку операцію робили в позаминулому столітті і це блюзнірство!
У наш час золотим стандартом лікування жовчнокам’яної хвороби є лапароскопічна холецистектомія (видалення жовчного міхура з каменями з мінірозрізів). Операція триває недовго, жовчний видаляють з найбільшого розрізу (ми цей розріз робимо через пупок, він хороший в косметичному плані й усуває по ходу пупкову грижу, яка часто присутня у пацієнтів). На наступний день пацієнт ходить, їсть і почувається як ні в чому не бувало. Можна в цей день і додому відпустити, але ми практикуємо спостереження близько 2 днів. Перед уходом додому ми пацієнтам на мінірозрізи наклеюємо пов’язки, в яких можна вдома митися. Перев’язуватися вдома немає необхідності. Дрібниця, а так приємно й комфортно для наших пацієнтів.
Приходьте і через 2 дні Ви будете здорові!


Видалити жовчний міхур лапароскопічно – швидке та ефективне рішення проблеми

Телефонуйте щодня:
+38 (066) 295 94 51
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо!

Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо.

Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим.

Людмила

- 13 жовтня 2017 р.