Що таке геморрой простими словами?

 

Геморрой простим словом?

Геморрой – це опухші вини в прямій кішці або заднім проходе. Тип вашого геморроя залежить від того, де він відбувається.

Внутренний геморрой вовлекает всередині прямой кішкі. Внутрішній геморрой зазвичай не болить, але може кровоточити безболіснно.
Випавший геморрой може ростягиваться до тих пір, показує, що він не випирає для того, щоб переконатися у вашому завтрашньому проході. Випавший геморрой може повернутися до прямої кішку самостійно. Або ви можете осторожно толкувати його назад всередині.

Зовнішній геморрой виникає в нашому заднім проході. Вони можуть бути зудячими або хвороботворними і іногда можуть бути трестувати і кроватити.
Симптомы геморроя
Якщо ви у вас геморой, ви можете почути неживий комок на краєвій заднім проході. Ви також можете побачити кров на туалетній бумаге або в туалете після дефекації. Ви можете відчути зуб в цій області. Або ви можете почувати велике. Більша чашка всього возникає після дефекації або напруженої діяльності.

Що викликає геморрой?
Геморрой визволений підвищеним даванням у венах вашого заднього проходу чи прямих кішок. Одним із основних причин є наведення, коли ви намагаєтеся зробити виправлення. Це може бути вказано, якщо у вас заповідь або у вас діарея. Це також може вказати, якщо ви будете сидіти на знищенні слишком довгого. Геморой також виховує почуття, тяжкою атлетикою або будь-яким іншим діячем, який виявляє вас.

Як діагностується геморрой?
Ви, напевно, вже знаєте, якщо у вас є геморрой. Часто можна діагностувати геморой, просто посмотрев. Якщо у вас є внутрішній геморрой, врач може сприяти швидкому обстеженню, щоб підтвердити це. Він або вона використовуватиме смазанний пальцем палець у первинному, щоб почути себе і вокруг вашої прямої кішки. Ваш врач також може заказати сигмоидоскопию. Під час сигмоїдоскопії він або він вставить не більшу камеру, щоб побачити у вашій прямій кішку. Вони також можуть виконати аноскопію. Невеликий інструмент, який називається аноскопом, вводиться в анус на кілька дюймів, щоб дослідити анальний канал.

Важно обратитися до врачу, якщо ви замінили кровотечу із прямих кішок. Ви справді переможете, що є гемороєм, а не другою проблемою. Кровотечення з прямих кішок або заднім проходом або кровавий стул може бути визнаним чего-то більше серьезного, такого, як рак.

Можливо підтримувати або уникати геморрой?
Почти у всіх є геморой в такому часі. Нові речі можуть зробити вас більш вірогідними. Люди, які ви родителей, котрі були геморой, можуть назвати більше шансів отримати їх. Беременні жінки часто хворіють геморроем із-за накладення при родах і родах. Ізбиточний вес, стійкость або слишком більший підъем може сприяти геморой.

Лікування геморроя
У великій справі симптоми геморої досліджують через кілька днів навіть без лекції. Якщо немає, лікування проводиться на облегченні болі. Поговоріть зі своїм вражем Копецька Анастасія Миколаївна, попередньо використовуйте ліки від геморрої.

Приймайте теплу вану.
Очистіть свій анус за кожним виправленням. зробіть це, аккуратно погладив власну туалетну бумагою або увлажненними прокладками, такими як дитячі салфетки.
Використовуйте пакети з льдом, щоб зменшити опухоль.
Використовуйте ацетаминофен, ібупрофен або аспірин, щоб облегтити велике.
Нанесіть крем, який містить гамамеліс на ділянці або використовуйте онемящую мазь. Ви можете використовувати креми, які містять гідрокортизон для зуди або болі.
Нужна ли мне операція?
Хвороба геморрой зазвичай прекрасно хворіє самостійно через 1-2 недели. Якщо ваші проблеми продовжують визивати проблеми, поговорити з врачем. Резинову перев’язку можна використовувати для лікування внутрішнього геморроя. Це включає в себе розміщення небольшої резинки вокруг основи геморроя. Це залишає поток крови в області і геморрой відмирає. Внутренний геморрой може бути розбитий путем ін’єкції хімічного речовини. Ви можете підкорити геморроїдэктомію (хірургічне удалення геморрої), якщо внутрішній геморрой випал або дуже великий.

Життя з геморроем
Симптоми геморої можуть прийти і вступити. Багато хто може поширюватись на них, особливо натискати, що виправляти. Використовуйте ці елементи, обов’язково заповідайте:

Включіть більше клетчатки в свій раціон. Свіжі фрукти, листові овочі, цільнозерновий хліб і крупи з хорошими історичними клетчатками.
Пейте багато жидкостей (кроме алкоголя). Восемь стаканів води в день ідеально.
Регулярно робіть фізичні дії.
Ізбегайте слабітних, кроме об’ємообразуючих слабітних, таких як Fiberall, Metamucil та ін. Інші типи слабітних можуть привести до діареї, яка може використовувати геморой.
Коли ви відчуваєте необхідність виправлення, не бажайте виконувати довгу, використовуючи ванну.

Більше про методах і підходах у лічені геморрої, можна дізнатися, отримали консультацію у проктолога Анастасії Копецкої.