Лікування гнійних процесів шкіри та м’яких тканин


Лікування гнійних процесів шкіри та м’яких тканин

Частота гнійних процесів шкіри та м’яких тканин (гідраденіт, фурункул, карбункул, флегмона, абсцес) достатньо велика серед причин усіх виконаних оперативних втручань і заслуговує на увагу. Не всі хірурги можуть похвалитися блискучими результатами лікування в цьому розділі хірургії. Ця сфера вимагає виконання адекватних за розміром і формою розрізів на різних ділянках тіла, знання найновіших мазей і пов’язок для лікування ран. Процес лікування гнійних ран тривалий, рани гояться вторинним натягом і вимагають тривалих та частих перев’язок. Але не можна не допомогти пацієнтам, у яких виникли гнійники. Це моя робота і я її люблю. Тому звертайтеся, я знаю багато секретів, які значно прискорюють період одужання і загоєння рани після розтину гнійника.


Лікування гнійних процесів шкіри та м’яких тканин

Телефонуйте щодня:
+38 (066) 295 94 51
Звертайтеся, буду рада Вам допомогти!


Що говорять мої пацієнти

В июле удалил желчный. Лет 10 боялся. Но Анастасия Николаевна убедила. Все прошло очень хорошо. Такого внимательного отношения к пациенту и хороших условий в этой стране я не видел. Спасибо!

Александр

- 12 липня 2016 р.

Если кому-то нужно сделать операцию по удалению геморроя – обращайтесь к Анастасии Николаевне. На редкость профессиональный доктор, использует передовые технологии и, что с моей точки зрения, самое главное, очень внимательно относится к пациентам. Просто огромное ей спасибо.

Оксана

- 15 березня 2017 р.

Хочу сказать спасибо Анастасии Николаевне и всем кто принимал участия. Удалили геморрой ( 4 узла, 3стадия). Сегодня была на осмотре( прошло 8 месяцев), Анастасия Николаевна сказала : « Все Ок!». Лечитесь, оперируйтесь и не затягивайте с этим.

Людмила

- 13 жовтня 2017 р.