Гнійна хірургія у Києві

До найпоширеніших запальних процесів м’яких тканин відносять:

  • фурункули – гнійне запалення однієї волосяної цибулини;
  • карбункули – запалення з нагноєнням кількох волосяних цибулин;
  • абсцеси – відмежований гнійник;
  • флегмони – розлите вогнище гнійного запалення під шкірою;
  • гідраденіт – закупорка та запалення потової залози.

Великі осередки вимагають оперативного лікування та ними займається оперативна гнійна хірургія, на відміну від дрібних гнійничкових висипань, які можна прибрати за допомогою антисептичних розчинів.

Особливості лікування гнійних процесів шкіри

Фурункули та карбункули акуратно розкривають, ретельно видаляючи гнійний ексудат. Такі пошкодження, як правило, гояться швидко. Дуже важливо, щоб пацієнт вдома обробляв уражену ділянку антисептичними розчинами, наприклад, хлоргексидином.

Абсцеси та флегмони вимагають проведення повноцінної операції, іноді необхідне загальне знеболювання (наркоз). Розтин розлитого гнійного запалення вимагає від хірурга знань анатомічних особливостей виконання адекватних за величиною розрізів.

Особливої ​​уваги потребує догляду за раною у післяопераційному періоді. Обов’язково робляться перев’язки стерильним матеріалом і накладаються загоювальні мазі з антисептичним компонентом. При потребі призначають курс антибіотиків.

Якісна та безпечна гнійна хірургія у Києві доступна у клініці у Копецької Анастасії Миколаївни. Бережіть здоров’я і пам’ятайте, що чим швидше буде діагностовано захворювання та вжито необхідних заходів, тим сприятливіший прогноз. Одужання настане значно швидше і легше, якщо ретельно дотримуватися рекомендацій лікаря.

Телефонуйте щодня:
+380662959451
Звертайтесь, рада Вам допомогти!

Що кажуть мої пацієнти

Олександр – 12 липня 2016 р.

У липні вилучив жовчний. Років 10 боявся. Але Анастасія Миколаївна переконала. Все пройшло дуже добре. Такого уважного ставлення до пацієнта та добрих умов у цій країні я не бачив. Спасибі!

Оксана – 15 березня 2017 року

Якщо комусь потрібно зробити операцію з видалення геморою – звертайтесь до Анастасії Миколаївни. На рідкість професійний лікар, використовує передові технології і, що на мою думку, найголовніше, дуже уважно ставиться до пацієнтів. Просто велике їй спасибі.

Людмила – 13 жовтня 2017

Хочу сказати спасибі Анастасії Миколаївні та всім хто брав участь. Видалили геморой (4 вузли, 3стадія). Сьогодні була на огляді (пройшло 8 місяців), Анастасія Миколаївна сказала: «Все Ок!». Лікуйтеся, оперуйтеся і не затягуйте із цим.